Blog

Wifi Takibi

wifi-takibi

Potansiyel, gerçek ve tekrar eden ziyaretçilerinizi ölçün ve personelinizi toplam trafiğinizden eleyin. Dönüşüm oranını, mağaza içi etkileşimi artırın.

Mağazalarınızın önünden geçen her kişi potansiyel bir müşteridir. Vitrin tasarımları, ve pazarlama kampanyaları ile bu potansiyeli keşfetmek ve ziyaretçileri, müşterilere dönüştürmek mümkün. Personel eleme saf ziyaretçi trafiği verisi almak ve ziyaretçi davranışını doğru anlamak için çok önemlidir.

Wi-Fi Takibi Faydaları:
Sokaktan Geçen Kişi Sayımı
Mağazanızın önünden geçen kişi sayısını ve ne oranda mağazanızı ziyaret ettiklerini bilerek sokaktan mağazaya dönüşüm oranınızı artıracak kararlar verin.
Caddeden Dönüşüm Oranı
Mağazanızın önünden kaç potansiyel müşterinin geçtiğini ve kaç tanesinin içeri girdiğini öğrenin.
Tekrar Eden Müşteri
Tekrar eden müşteri oranınızı ve süpermarketlerinizi ne sıklıkta ziyaret ettiğini öğrenin. Tekrar eden müşterilerinizi sadık müşterilere dönüştürerek satış oranlarını artırın.
Ortalama Bekleme Süresi
Pazarlama kampanyalarınızın mağaza içi etkileşime ne kadar yansıdığını bilin. Ziyaretçilerinizin mağaza içinde geçirdikleri süreyi artırarak daha fazla alışveriş yapmalarını sağlayın.

Ortak Müşteriler
Yakın mesafedeki mağazalarınızın aynı trafik ve ciro için rekabet edip etmediklerini anlayın.
Personel Eleme
Personelinizin Mac ID adreslerini takip edip, bunları toplam ziyaretçi sayınızdan çıkartarak, saatlik ve günlük olarak net kişi trafiğinizi ölçümleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir