Blog

CNG Araç Sistemleri (Taşıt Gaz Dönüşüm Sistemleri)

TAŞIT
GAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

CNG Sistemleri ve bileşenleri
Doğal gaz yakıtlı bir araba ile seyahat ederken, yakıt maliyetlerinde% 60’a varan oranda tasarruf sağlarsınız: Araç sürerken tasarruf etmeye başlayacaksınız.
Doğal gaz en temiz enerji kaynaklarından biridir: yanmamış hidrokarbon emisyonları yoktur, bunlar tehlikeli ve kanserojen olarak kabul edilir ve CO2 emisyonlarını% 20 azaltır. Diğer araçların olmadığı durumlarda bu araçlara yolda izin verilir.
TNC doğal gaz sistemleri, sıralı, doğrudan ve geleneksel yakıt enjeksiyonu ile her türlü taşıtın dönüşümüne izin verir. Aracınız için en uygun tesisatın hangisi olduğunu öğrenmek için uzman bir atölyeye başvurun.
TNC doğal gaz sistemleri, en sıkı güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde test edilmiştir: özellikle de dört güvenlik valfine sahip tanklar. Bu yüzden yeraltı otoparklarına ücretsiz girmelerine izin verilmektedir.
TNC sistemleri, sürüş keyfinden asla ödün vermeden, güç, esneklik ve iyi motor fonksiyonlarında mükemmel performans elde etmek için tasarlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ağustos 2017 itibariyle, dünya çapında faaliyet gösteren 24 milyondan fazla Doğal Gaz Aracı (NGV) vardı. Doğal gaz tüm araç sınıflarında kullanılabilir – motosikletler, otomobiller, kamyonetler, hafif ve ağır kamyonlar, otobüsler, kaldırma araçları, lokomotifler. CNG ve LNG kullanan römorkörler, feribotlar, mavnalar ve gemiler gibi uygulamalarla denizcilik uygulamaları artıyor. Doğal gazla çalışan uçaklar da deneniyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir